Guosen Air JET GSGZ 600 B

Guosen Air JET GSGZ 600 B

Lakierowanie UV to wydajna metoda uszlachetniania powierzchni drewna. W naszej ofercie znalazły się więc maszyny, umożliwiające stworzenie kompletnej linii do lakierowania elementów drewnianych metodą UV. Posiadamy również nowoczesne tunele suszarnicze, które pozwalają zredukować czas suszenia do minimum.

Oferujemy tunel marki Guosen. Firma działa na rynku maszyn do obróbki drewna od 1996 roku. Producent z doświadczeniem to gwarancja najwyższej jakości i bezawaryjności. Maszyny Guosen zapewniają precyzję przy zachowaniu szybkości pracy.

Tunel jest ogrzewany za pomocą lampowych promienników podczerwieni. Zapewnia szybkie nagrzewanie i suszenie. Tunel jest też wyposażony w system automatycznej regulacji temperatury. Maszyna łączy w sobie szybką, wydajną pracę z korzyściami ekonomicznymi, ponieważ pracuje w trybie energooszczędnym. Promienniki podczerwieni krótkofalowe zapewniają większą moc penetracji oraz szybkie i dokładne suszenie.

Tunel wykorzystuje system suszenia odrzutowego tzw. nóż powietrza. Nóż powietrza typu jet kieruje gorące powietrze pionowo. Zapewnia to równomierne suszenie elementu lakierowanego. Powietrze jest wtłaczane z regulowaną prędkością, dostosowaną do przebiegu procesu suszenia. Tunel zapewnia kontrolowany, niski poziom wilgotności powietrza, co gwarantuje wysoką jakość elementu lakierowanego.

Tunel suszarniczy Guosen, Air JET model GSGZ 600 B 5m
 

-Szerokość 600 mm

-Długość 5000 mm

-Posuw 2 – 18/min płynny

-Temperatura 45 – 90 C

-System suszenia odrzutowego  tzw. nóż powietrza.