Guosen GSGS600A5

Guosen GSGS600A5

Maszyna do postarzania drewna firmy Guosen, model GSGS 600 A5

Specyfikacja techniczna:
– Szerokość 600 mm
– 5 agregatów szczotkowych
– Posuw 2 – 18 m/min
– Silnik posuwu 4 KW
– Silniki  wrzecion 7,5/5,5/5,5/5,5/5,5 KW
– Silnik do ruchu wychylnego 5 x 0,18 KW
– Szczotki do wyboru: stalowe 0,2-0,8 mm, andalon/tynex, szlifujące, polerujące, czyszczące

Naturalne drewno wciąż cieszy się popularnością w polskich wnętrzach, dlatego nie spada również zapotrzebowanie na maszyny do jego obróbki. Dostępna w naszej ofercie maszyna do postarzania drewna Guosen GSGS600A5 pozwala uzyskać naturalny efekt drewna o nierównej strukturze i widocznych słojach przy zachowaniu trwałości wykonywanych z niego mebli czy desek podłogowych.

Szczotkarka 5-agregatowa do postarzania drewna jest rozwiązaniem dla Klientów, którzy wymagają wyjątkowej wydajności. Doskonale sprawdza się więc podczas obróbki drewna na skalę przemysłową, gdy oczekiwany jest naturalny efekt w krótkim czasie. Dobór szczotek daje szerokie możliwości dostosowania pracy szczotkarki do specyfiki produkcji w zakładzie. Dostępne są zarówno szczotki szlifujące, jak i polerujące czy czyszczące, dzięki czemu obrabiane za pomocą tej samej maszyny drewno może się różnie prezentować, w zależności od wybranych parametrów i sprzętu.

Szczotkarka do postarzania drewna Guosen usuwa miękkie części drewna, dzięki czemu uwidaczniają się starsze części. Element drewniany, który właśnie zszedł z linii produkcyjnej, nabiera więc charakterystycznego wyglądu, pożądanego przez wielu odbiorców.