Guosen GSGT 600AA

Guosen GSGT 600AA

Nakładarka lakieru dwuwałowa firmy Guosen, model GSGT 600AA

Lakierowanie drewna to jeden z najważniejszych elementów jego obróbki. Musi zostać przeprowadzone precyzyjnie, ponieważ uszlachetnienie powierzchni przekłada się na jej trwałość i estetyczny wygląd. Oferujemy więc nakładarki do lakieru, które zapewniają szybkość i wydajność procesu, przy zachowaniu najwyższej jakości produktu.

Jesteśmy dystrybutorem marki Guosen – producenta maszyn do lakierowania UV. Wykorzystanie technologii UV do utrwalania lakieru zapewnia trwałość przy zredukowanych do minimum stratach materiału lakierniczego. Nasi doradcy dobierają maszyny dopasowane do potrzeb danego zakładu produkcyjnego.

W naszej ofercie znalazła się dwuwałowa nakładarka do lakieru. Pozwala na nałożenie warstwy lakieru o grubości od 10 do 30 um. Maszyna jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz, który znacznie ułatwia jej obsługę. Parametry można w szybki sposób dostosować do wymagań produkcyjnych. W naszej ofercie znajdują się również maszyny wcierające, maszyny szczotkująco-odpylające, maszyny do szpachlowania i tunele suszarnicze. Firma Guosen tworzy więc kompletne linie lakiernicze do drewna.

 

– szerokość 600 mm

– wysokość od 3 do 100 mm

– posuw do 19 m/min płynny 0,75 KW

– warstwa lakieru od 10 do 30 um

– maszyna z dwoma oddzielnymi systemami dla każdego z wałów