WDL MH 6540

WDL MH 6540

Nakładarka kleju WDL400 mm z taśmami podawczą i odbiorczą, model MH 6540

Klejenie jest jednym z podstawowych procesów technologicznych wykorzystywanych w zakładach zajmujących się obróbką drewna. W naszej ofercie znalazły się więc wydajne nakładarki, które pozwalają na szybkie i równomierne pokrycie elementu drewnianego klejem. Te wymagania szczególnie dobrze spełniają nakładarki walcowe jedno- i dwustronne.

Nakładarka do kleju MH 6540 marki WDL jest jeszcze bardziej zaawansowanym rozwiązaniem od tradycyjnych nakładarek walcowych, dzięki czemu zapewnia szczególną wydajność produkcji. Maszyna została wyposażona w taśmę podawczą i odbiorczą, co pozwala na znaczne zmniejszenie zaangażowania pracowników. Nakładarka nadaje się również do pracy na kompletnej linii produkcyjnej, dlatego sprawdzi się w zakładach produkujących drewniane elementy klejone na dużą skalę.

Maszyna jest wyposażona w trwały gumowany wał pokryty wysokiej jakości gumą produkowaną w procesie wulkanizacji. Nakładarka posiada silnik posuwu o mocy 0,75 kW, co przekłada się na prędkość posuwu wynoszącą 10 m/min oraz silnik wału nanoszenia kleju o mocy 0,4 kW. Maszyny marki WDL sprawdzają się więc doskonale w zakładach z branży drzewnej, w których wymagana jest wysoka wydajność.

DANE TECHNICZNE:

– szerokość max.: 400 mm

– średnica wału gumowanego: 130 mm

– prędkość posuwu: 10 m/min

– moc silnika posuwu: 0,75 kW

– moc silnika wału nanoszenia kleju: 0,4 kW

– wymiary maszyny: 3600 x 960 x 1340 mm

– waga: 530 kg