Guosen GSQC 600

Guosen GSQC 600

Maszyna szczotkująco-odpylająca, model GSQC 600 firmy Guosen
 

Linia lakiernicza UV zapewnia redukcję kosztów produkcji oraz wzrost wydajności. W naszej ofercie znalazły się więc nie tylko nakładarki lakieru, ale też maszyny szczotkująco-odpylające. Jesteśmy dystrybutorem marki Guosen, zajmującej się produkcją maszyn do obróbki drewna od 1996 roku.

Do zapewnienia dobrej adhezji lakieru, konieczne jest odpowiednie przygotowanie powierzchni drewna przed rozpoczęciem lakierowania oraz po nałożeniu każdej z warstw materiału lakierniczego. W naszej ofercie znalazła się więc profesjonalna maszyna szczotkująco-odpylająca, przeznaczona do usuwania drobnego pyłu z powierzchni drewnianych. Szczotki są wykonane z włókna roślinnego, czemu zawdzięczają swoje właściwości antystatyczne. Maszyna posiada wentylator odsysający kurz, który zapewnia jeszcze dokładniejsze oczyszczenie powierzchni drewnianej z wszelkiego rodzaju pyłów.

Prędkość posuwu wynosi do 23 m/min, co daje gwarancję wydajnej pracy. Maszyna szczotkująco-odpylająca Guosen jest niezbędna w każdym zakładzie, zajmującym się lakierowaniem elementów drewnianych.

 

– szerokość 600 mm

–  wysokość od 3 mm do 40 mm

– min.długość elementu 350 mm

– silnik posuwu 1,5 KW

– posuw płynny do 23m/min

– silnik dwóch rzędów szczotek 0,75 KW

–  silnik agregatu odpylającego 0,55 KW