KTCC Swift-S

KTCC Swift-S

Łączenie na długość pozwala na wykorzystywanie krótkich desek lub surowców niskiej klasy do produkcji długich elementów drewnianych. Jednym z wiodących producentów tego typu maszyn jest renomowana tajwańska marka KTCC. W naszej ofercie znalazła się m.in. linia do łączenia na długość KTCC Swift-S. Na tle konkurencyjnych maszyn wyróżnia się szczególnie wysoką wydajnością.

Linie do łączenia na długość KTCC model Swift-S dla wymagających klientów

Linia do łączenia na długość Swift-S powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Bardzo duża szybkość sprawia, że doskonale sprawdza się w zakładach o wysokiej intensywności produkcji. Linia została wyposażona w inteligentny pakiet urządzeń servo, dzięki czemu sterowanie jest naprawdę proste i wygodne. Możliwość komputerowego monitorowania sprawia, że kontrola procesu łączenia drewna jest naprawdę prosta. Maszyna posiada solidną, modułową budowę. Dzięki temu, jest bezawaryjna, a jednocześnie w bardzo dużym stopniu można dostosować ją do oczekiwań klienta.

Każda z jednostek roboczych posiada krótki taśmowy transporter podawczy, który może pracować w dwóch kierunkach i przesuwa się z unieruchomionymi elementami wzdłuż agregatów. Dzięki możliwości zmiany kierunku, element drewniany trafia do drugiej jednostki obróbczej. Linia do łączenia na długość Swift-S jest wyposażona w dwukanałową prasę i pracuje z wydajnością o 8 cykli/minutę. Dzięki temu, zapewnia tak dobrą prędkość przy zachowaniu najwyższej jakości produktu końcowego.

 

SPECYFIKACJA:

Długość robocza: 150~800 mm

Szerokość robocza: 30~150 mm

Grubość robocza: 18~65 mm

Szerokość stołu roboczego: 610 mm

Długość stołu wstępnego łączenia: 6000 mm

Długość prasy: 6200 mm