Linie do łączenia firmy Ledinek

Linie do łączenia firmy Ledinek

We współczesnym przemyśle drzewnym łączenie drewna na długość odgrywa niezwykle istotną rolę. Przy wysokich cenach surowca, żaden przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na jego straty. Linia do łączenia na długość pozwala wykorzystać krótkie elementy drewniane lub materiały niskiej jakości do wykonania długich desek, z których następnie można stworzyć wysokogatunkowe produkty.

W naszej ofercie znalazły się linie do łączenia na długość znanej słoweńskiej marki Ledinek. Producent wyznacza trendy w światowej branży maszyn do obróbki drewna. Nie inaczej jest z liniami do łączenia drewna na mikrowczepy. Ledinek oferuje m.in. maszyny do drewna konstrukcyjnego, które dzięki swojej wysokiej wydajności idealnie sprawdzają się w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Dostępne są również kompaktowe, a jednocześnie solidne maszyny do łączenia na wczepy klinowe, stworzone specjalnie z myślą o litym drewnie. Producent oferuje również bardziej zaawansowane rozwiązania, które zapewniają nie tylko łączenie za pomocą wczepów klinowych, ale również posiadają system frezowania. W połączeniu z dużą prędkością posuwu, daje to maszynę idealną do pracy w wymagających warunkach.

Szeroki wybór rozwiązań marki Ledinek sprawia, że sprawdzają się w różnego rodzaju przedsiębiorstwach działających w branży drzewnej. Gwarantują solidne elementy drzewne, z których powstają wysokiej jakości produkty końcowe.

Z przyjemnością stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!