Rębaki

Producenci w kategorii:

Rębaki o wysokiej wydajności. Sprawdź dostępne modele

Rębak to urządzenie, które odgrywa  nieocenioną rolę w  pracach ogrodowych bądź tych związanych z leśnictwem oraz w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza proces ich wykonywania. Przede wszystkim wykorzystywany jest do rozdrabniania gałęzi, które w wyniku takiej obróbki mogą być później użyte m.in. jako opał lub ściółka. Narzędzie to jest zatem niezbędne do prowadzenia przedsiębiorstwa zajmującego się tego typu działalnością.

rębak

Rębaki 4-wałowe firmy Untha, seria RS

c3
c3

Jest to uniwersalny rozdrabniacz wyposażony w opatentowany, 4-wałowy system rozdrabniania. Materiał pobierany jest z dużą…

Rębaki jednowałowe firmy Untha, seria LR

c2
c2

Podczas rozdrabniania hydrauliczny popychacz przesuwa materiał w stronę obracającego się wirnika wyposażonego w specjalny system…

maszyna do rąbania drewnarębaki

Rębak – najwyższa jakość i funkcjonalność

Jako że na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie oraz dobro Klienta, w naszej ofercie zawarliśmy maszyny do rozdrabniania kawałków drewna oraz gałęzi (takie jak rębaki), a także odpadów MDF, płyty wiórowej czy też kory, które cechuje wysoka jakość oraz łatwość użytkowania. Chcielibyśmy również podkreślić, że wszystkie produkty będące w naszym asortymencie pochodzą od austriackiej marki UNTHA specjalizującej się w tego typu rozwiązaniach już od kilkudziesięciu lat oraz wykorzystującej zaawansowane technologie do produkcji rębaków.

W związku z tym dostępne w naszym asortymencie rębaki odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z nich oraz wysoką skuteczność. Co więcej, dostosowane są do różnych warunków i natężenia pracy, dzięki czemu będą bardzo wydajne nawet w niesprzyjających okolicznościach. Dodatkowym atutem rębaków firmy UNTHA są mocne systemy tnące oraz wynikająca z nich niezawodność. W zależności od modelu i serii (LR, RS, VR) urządzenia te są przeznaczone do pracy na małych bądź dużych elementach drewnianych.

Poznaj naszą ofertę rębaków

Nie czekaj i zamów już dziś! Zakup rębaków znajdujących się w naszym asortymencie to doskonała decyzja. Z uwagi na ich wysoką jakość oraz wydajność usprawnią one funkcjonowanie Twojej firmy oraz zapewnią niezawodność świadczonych przez nią usług. Szczegółowe informacje na temat specyfiki konkretnych modeli rębaków oraz ich danych technicznych przedstawione są w  odrębnych opisach każdego z urządzeń. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

żółty rębak