GUOSEN GSGH 600A2

GUOSEN GSGH 600A2

Tunel suszarniczy 2, 3, 4 lampowy firmy GUOSEN, model GSGH 600A2
 

Linia lakiernicza UV pozwala na produkcję wysokiej jakości elementów przy zachowaniu wydajności procesu. Do jej bardzo ważnych części należy tunel suszarniczy, służący do utwardzania lakieru.

Naświetlanie promieniowaniem UV jest szybkim sposobem na utrwalenie powierzchni elementu lakierowanego. Brak konieczności sezonowania produktu znacznie zwiększa wydajność procesu. W naszej ofercie znajdują się tunele dwu-, trzy- lub czterolampowe. Jesteśmy więc w stanie dobrać rozwiązanie odpowiednie do potrzeb każdego zakładu, zajmującego się obróbką drewna.

Wydajny system chłodzenia kabiny zapewnia bezpieczeństwo pracy. Promieniowanie UV zostaje skupione na wąskim pasie elementu lakierowanego, dzięki czemu energia jest wystarczająca do szybkiego usieciowania powłoki lakierniczej. Regulacja mocy pozwala na dostosowanie parametrów do pożądanych właściwości elementu lakierowanego. Prędkość posuwu wynosząca od 2 do 18 m/min zapewnia wysoką wydajność procesu.

W naszej ofercie dostępne są maszyny umożliwające stworzenie kompletnej linii lakierniczej UV. Utwardzanie w tunelu suszarniczym pozwala na uzyskanie elementu o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

 

Dane techniczne:

Szerokość: 600 mm

Długość: 2080 mm

Posuw płynny: 2- 18 m/min (falownik)

Silnik taśmy: 0,37 KW

Odciąg 2/3/4 x 0,37 KW

Moc lamp: 2/3/4 x 5,6 KW

Chłodzenie kabiny: 2/3/4 x 0,035 KW

Pneumatyczny system chowania lamp oraz przełączenie ½ mocy

Ciśnienie powietrza: 4-6 kg/cm