Guosen GSSS6002

Guosen GSSS6002

Transporter napędzany Guosen GSSS6002

Transporter napędzany Guosen GSSS6002 to jedna z najbardziej uniwersalnych maszyn w ofercie tego producenta. Automatyczny podajnik doskonale sprawdza się przy obróbce różnego typu elementów drewnianych. Warto pamiętać, że taśmowy transporter napędzany jest jednym z rozwiązań najbardziej opłacalnych z ekonomicznego punktu widzenia przy zachowaniu wysokiej wydajności pracy.

Przenośnik wyróżnia się m.in. cichą pracą, dzięki czemu przyczynia się do ograniczenia poziomu hałasu w zakładzie produkcyjnym. Dużą zaletą jest też możliwość regulacji parametrów, w zależności od standardów obowiązujących w konkretnej firmie oraz wymagań wobec produktu końcowego. Dotyczy to w szczególności prędkości działania. Szybkość posuwu płynnego może wynosić od 2 do 18 m/min. Za wysoką wydajność pracy transportera odpowiada też silnik o mocy 0,37 kW. Dzięki temu, przenośnik działa sprawnie i bezawaryjnie.

Marka Guosen działa w branży maszyn do obróbki drewna od 1996 roku. Korzystamy z doświadczenia tego producenta, aby dostarczać naszym klientom rozwiązania na najwyższym poziomie.

Transporter napędzany Guosen, model GSSS6002

-Szerokość 600 mm

-Długość 2000 mm

-Silnik 0,37 KW

-Posuw płynny 2 – 18m/min