Systemy automatyzacji firmy Fortran

Systemy automatyzacji firmy Fortran

Fortran to producent automatycznych linii produkcyjnych, które umożliwiają przyspieszenie pracy firmy i zwiększenie wydajności. Maszyny marki sprawdzają się szczególnie podczas załadunku i rozładunku. Wprowadzenie automatyzacji pozwala zredukować liczbę pracowników, a co za tym idzie – obniżyć kosztów prowadzenia firmy. Rozwiązania Fortran sprawdzają się między innymi w zakładach z branży meblarskiej.

System załadowczo-odbiorczy FQ-LMJ4

W naszej ofercie umieściliśmy szeroki wybór modeli maszyn marki Fortran. Dużym plusem są materiały wykorzystane do produkcji: wałki zostały pokryte odporną na zużycie gumą. Zastosowane są też trwałe łożyska, które sprawiają, że pracy maszyny towarzyszy mniejszy hałas. Ważnymi częściami systemów są również elastyczne taśmy, które dzięki materiałowi wykonania są bardzo odporne na uszkodzenia. Trwałość i stabilność maszyny zwiększa również spawana konstrukcja. Silnik Delta servo zapewnia z kolei płynny poziomy ruch transportowanego elementu.

Stoły taśmowe różnego typu

Posiadamy różnego typu przenośniki taśmowe, które sprawdzają się podczas transportu poziomego lub pochyłego. Prosta konstrukcja i bardzo łatwa konserwacja sprawiają, że inwestycja w maszynę szybko się zwraca. Przenośnik zapewnia też niski poziom hałasu. Rozwiązania marki Fortran są odpowiednie nie tylko do samodzielnej pracy, ale też łączenia w systemy transportowe. Nasze przenośniki taśmowe są wykorzystywane między innymi do maszyn CNC. Zapraszamy do kontaktu – służymy fachową radą i dobieramy odpowiednie rozwiązania do potrzeb firmy.


Systemy załadowczo-odbiorcze FQ-SLJ24


Narożnikowe stacje obracania elementów FQ-ZX


Stoły rolkowe różnego typu


Stoły taśmowe

 Przykładowe linie produkcyjne z zastosowaniem automatyzacji firmy Fortran: