Seria BPH

Seria BPH

Oferujemy szeroki wybór brykieciarek renomowanych producentów. Maszyny różnią się pod względem mocy i wydajności. Nasi doradcy znajdują więc optymalne rozwiązania dla małych i dużych firm. W naszej ofercie znalazły się m. in. hydrauliczne prasy do tworzenia brykietów. Posiadamy modele, różniące się pod względem mocy i zdolności produkcyjnej. Znajdziemy więc odpowiednie rozwiązania dla profesjonalnych producentów brykietu oraz przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają przetwarzanie odpadów drzewnych na brykiet.

Solidne brykieciarki – wydajny materiał opałowy

Jesteśmy dystrybutorem maszyn duńskiej marki C.F. Nielsen. Oferujemy brykieciarki z serii BPH. Zostały zaprojektowane z myślą o mniejszych przedsiębiorcach, produkujących od 120 do 300 kg brykietu na godzinę. Zdolność produkcyjna maszyny jest zależna od materiału wsadowego. Dla trocin będzie większa, niż w przypadku innego rodzaju biomasy. Brykieciarki pozwalają na produkcję wysokiej jakości brykietu o dobrych parametrach spalania. Materiał opałowy spełnia więc wymagania klienta końcowego, który oczekuje spójnego, wydajnego materiału opałowego.

Dostępne w naszej ofercie brykieciarki hydrauliczne doskonale sprawdzają się przy produkcji brykietów z drewna, biomasy, metalu i innego rodzaju odpadów.

Oferujemy Państwu trzy modele pras hydraulicznych produkcji C.F. Nielsen z serii BPH:

Specyfikacja techniczna BPH 60 BPH 70 BPH 70-2
Średnica brykietu 60mm 70mm 70mm
Max. zdolność produkcyjna 120kg/h 150kg/h 300kg/h
Standardowy zbiornik 1,5m3 1,5m3 3,0m3
Moc silnika 7,5kW 11kW 2x11kW
Waga 1200kg 1300kg 1800kg

* Zdolność produkcyjna zależna jest od przerabianego materiału