WDL MH 6113A

WDL MH 6113A

Nakładarka jednostronna kleju WDL, model MH 6113A

Jedną z bezawaryjnych, wydajnych maszyn do nakładania kleju jest nakładarka MH 6113A marki WDL. Doskonale sprawdza się podczas jednostronnego nakładania kleju na elementy drewniane. Nakładarka MH 6113A może być dodatkowo wyposażona w automatyczne urządzenie do klejenia, regulację prędkości oraz cyfrowe podnoszenie elektryczne.

Maszyna posiada trwały wał, wykonany ze stali nierdzewnej. Wał jest odporny na zużycie, dlatego nakładarka wyróżnia się pod względem żywotności. Powierzchnia wału jest nieprzylepna i zapewnia dokładne, równomierne pokrycie klejem. Nakładarka gwarantuje również wydajność i oszczędność kleju. Maszyna nakłada klej za pomocą gładkiego lub gwintowanego wału. Możliwe jest więc dostosowanie nakładarki do rodzaju i ilości kleju, używanego w procesie produkcyjnym.

Rolki posiadają solidne, odlewane w całości łożyska. Dzięki temu, są zabezpieczone przed odkształceniami oraz odporne na zużycie. Dokładne uszczelnienie chroni przed uszkodzeniem łożysk podczas czyszczenia. Wykonane ze stali nierdzewnej lub mosiądzu części zapewniają nakładarce długą żywotność. Zakup nakładarki MH 6113A jest więc inwestycją w szybkie i dokładne nakładanie kleju przez lata.

 

DANE TECHNICZNE:

– szerokość nakładania: 1300 mm

– wysokość max: 80 mm

– średnica wału: Ø200 mm

– prędkość posuwu: 16 m/min

– moc silnika: 1,5 kW

– wymiary maszyny: 2230 x 800 x 1400 mm

– waga: 880 kg