Guosen GSNZ 600

Guosen GSNZ 600

Maszyna do szpachlowania, model GSNZ 600 firmy Guosen
 

Lakierowanie UV pozwala zmaksymalizować wydajność procesu. Do zapewnienia dobrej adhezji lakieru konieczne jest wyrównanie powierzchni. W naszej ofercie znalazła się więc maszyna do szpachlowania marki Guosen, znanego producenta maszyn do drewna.

Pierwszą z nakładarek w linii lakierniczej UV jest maszyna do szpachlowania. Nałożenie szpachli pozwala pozbyć się drobnych nierówności, znajdujących się na powierzchni drewna. Zapewnia to odpowiednią adhezję i wysoką jakość gotowego elementu lakierowanego.Szpachla jest nakładana za pomocą wału dozującego, a następnie rozprowadzana za pomocą wału zacierającego.

Powlekanie powierzchni szpachlą odbywa się za pomocą walców. Obecność pompy pozwala na ponowne wykorzystanie materiału, który nie został zużyty. Maszyna umożliwia nałożenie warstwy o grubości od 3 do 10 um. Prędkość posuwu wynosząca do 19 m/min, zapewnia wysoką wydajność pracy.

Szpachlowanie pozwala wyeliminować liczne błędy i wady lakiernicze. W naszej ofercie znalazły się więc maszyny, pozwalające na stworzenie kompletnej i wydajnej linii UV.

 

– szerokość 600 mm

– wysokość od 3 do 100 mm

– grubość nałożenia szpachli  3 do 10 um

– posuw płynny do 19 m/min o mocy 1,5 KW

– moc całkowita 5,03 KW

– silniki unoszenia i regulacji 2 x 0,37 KW

– silniki nanoszenia 1 x 0,75 KW

– silniki podawania 1 x 0,75 KW

– nagrzewnica 2 KW

– wentylatory nagrzewnicy 1 x 0,038 KW