Strona główna

Maszyny stolarskie do obróbki drewna.

Firma MM Maszyny do Drewna sp. z o.o (dawne IMR International Machines Sp.z o.o.) funkcjonuje na rynku od kilku lat. Powstała z inicjatywy Pawła Mielke i Wojciecha Myślińskiego, którzy postanowili wykorzystać swoje ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na rynku maszyn i technologii drewna w Danii oraz na terenie Polski. Firma MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości maszyny stolarskie oraz profesjonalny serwis, świadczony przez wysoko wyspecjalizowanych inżynierów i techników z siostrzanej firmy IMService.

Naszą specjalnością jest obróbka drewna, dzięki czemu opracowujemy także innowacyjne rozwiązania, projektując nowoczesne linie technologiczne oraz zakłady pod klucz. W tym obszarze działań prowadzimy współpracę z najlepszymi z danej branży producentami technologicznych rozwiązań.

Maszyny stolarskie do obróbki drewna.


Ponad 20-letnie doświadczenie w branży

Maszyny nowe

Maszyny używane

Wyszukiwarka

Kontakt

Dariusz Sznul ds@maszynydodrewna.com.pl
Telefon: +48 692761559
Paweł Mielke pm@maszynydodrewna.com.pl
Telefon: +48 604283949
Michał Tram mt@maszynydodrewna.com.pl
Telefon: +48 883353639
Krystian Mielke km@maszynydodrewna.com.pl
Telefon: +48 728990339
Widok produktów:

Scharpf&Kogel SK 11 – 870li

Półautomatyczna linia do łączenia wzdłuż z obrotowym stołem frezarki – Scharpf&Kogel, model SK 11 – 870li

Linie do łączenia firmy Ledinek

Linie do łączenia na długość firmy Ledinek. Łączenie na długość drewna litego: elementy profilowane do budowy domów, belki klejone podwójne i..

KTCC Element series

Standardowe linie do łączenia na długość KTCC, Element series. 1st Element – półautomatyczne linie do łączenia na długość; 2nd Element – automatyczne linie do łączenia na długość

KTCC Swift-S

Linie do łączenia na długość KTCC, model Swift-S. Bardzo szybka linia maszyn do łączenia elementów wyposażona w inteligentny pakiet urządzeń servo. Maksymalna wydjność…

Guosen GSGT 600AA

Oferta na dwuwałową nakładarkę lakieru model GSGT600AA, firmy Guosen – szerokość 600 mm – wysokość od 3…

Partnerzy