Wielopiły automatyczne

Producenci w kategorii:

Wielopiły automatyczne – kompleksowa oferta

Wydajność, wysoka jakość, korzystna cena – określenia te doskonale opisują automatyczne obrzynarki do desek znajdujące się w asortymencie naszej firmy. Naszym celem jest bowiem zaspokojenie potrzeb Klientów, dlatego też z dużą starannością zadbaliśmy o to, aby przygotowanej przez nas ofercie znalazły się produkty wyłącznie wysokiej jakości. Z uwagi na dużą rzetelność wykonania ich oraz zastosowanie w tym celu najlepszych materiałów urządzenia te posiadają niesamowicie korzystne parametry technicznej, dzięki czemu ich praca jest wyjątkowo wydajna oraz pozwala na osiągnięcie zdumiewających efektów.

Automatyczno obrzynarki do desek – tak jak wskazuje nazwa – służą do obrzynania tego typu elementów, umożliwiając tym samym nadanie im wybranych wymiarów. Dzięki automatyzacji urządzeń proces ten zachodzi niebywale szybko, przez co kupując je, praca w Twoim przedsiębiorstwie stanie się jeszcze bardziej przyjemna niż do tej pory. Automatyczne obrzynarki do desek znajdują wiele zastosowań – doskonale sprawdzą się zarówno w mniejszych zakładach stolarskich, jak i w dużych przedsiębiorstwach tartacznych.

Wielopiła firmy Shengong do wykorzystania opołów, model MJP 142-28, cena 8.490 USDollars

mjp142-28
mjp142-28

      Dane techniczne: Moc silników 15 KW + 22 KW Posuwy 0,37 KW + 0,55 KW Prędkość 3 –  25m/min Moc pompy wodnej 90W Wysokość pracy 280 mm Długość 500 mm Waga 1300 kg   Cena 8.490 USDollars

Automatyczna obrzynarka do desek

Kupno automatycznej obrzynarki do desek za pośrednictwem naszej firmy to doskonała decyzja nie tylko ze względu na cechy i funkcjonalności tego urządzenia, ale również, dlatego że znajduje się ono w bardzo korzystnej cenie. W związku z tym zakupy w naszej firmie to doskonały interes oraz redukcja kosztów poniesionych przez Twoje przedsiębiorstwo.

Kup obrzynarkę automatyczną

Zastosowanie automatycznej obrzynarki do desek to nieodłączny element pracy zakładów stolarskich lub tartacznych, natomiast kupując to urządzenie za pośrednictwem naszej firmy, możesz mieć pewność, że zapewni Ci ono niezawodność i ciągłość procesów produkcyjnych zachodzących w Twoim przedsiębiorstwie. Nie czekaj i zamów już dziś! Gwarantujemy satysfakcję z użytkowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz liczyć na profesjonalną pomoc naszego personelu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.