Prasy do klejenia na gorąco

Prasy do klejenia na gorąco

Prasy Kallesoe do klejenia na gorąco

Prasy Kallesoe typu LV to bardzo wydajne stanowiska produkcyjne, które mogą być dostosowywane do specjalnych potrzeb klienta. Poniżej zaprezentowana linia zawiera: system aplikacji kleju KL50, stół podawczy, prasę typu LV oraz stół odbiorczy:

Specyfikacja techniczna:

Min./Max. wymiary płyty:

Wydajność:

– wydajność podczas jednozmianowego trybu pracy (7,5 h) wynosi od 250m2 do 2000m2.

Aby poznać cenę, skontaktuj się z nami…

Niezawodne prasy do klejenia na gorąco

Współcześnie, przez wzgląd na liczne ulepszenia oraz rozwój techniki prasa do klejenia na gorąco jest znacznie dokładniejsza oraz szybsza, niż miało to miejsce w przeszłości. Jest to doskonałe, sprawdzone oraz funkcjonalne rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba naszych Klientów. To satysfakcjonujący wybór, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Nic więc dziwnego, że są one tak często polecane! Jeżeli również Państwo pragną nabyć jeden z oferowanych przez naszą firmę modeli, serdecznie zapraszamy do zakupów!

Od wielu lat obalamy mit mówiący, że cena prasy do klejenia na gorąco musi być wysoka. Dostępne na naszej stronie internetowej modele wyraźnie pokazują, że urządzenia te dostać można w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu na ich zakup może pozwolić sobie niemalże każda osoba zainteresowana ich nabyciem. Wszystkie z nich pochodzą od znanych i cenionych producentów, którzy są gwarancją ich wydajności oraz wysokiej jakości.

Prasa do klejenia na gorąco – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nie da się ukryć, że prasy do klejenia na gorąco są praktycznymi urządzeniami, które zaczyna doceniać coraz większa liczba osób, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Co równie ważne, każda maszyna jest niezwykle łatwa i nieskomplikowana, dzięki czemu z jej obsługą poradzi sobie niemalże każdy – nawet osoby, które w przeszłości nie miały z nią do czynienia. Jesteśmy pewni, że w katalogu naszej firmy znajdą Państwo dokładnie taką maszynę, jakiej Państwo potrzebują.

Jeżeli poszukują Państwo znanej i sprawdzonej firmy oferującej prasę do klejenia na gorąco serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Posiadamy konkurencyjne ceny, a każdy produkt dostępny na naszej stronie internetowej cechuje się najwyższą jakością wykonania, która ma bezpośrednie przełożenie na trwałość. To doskonała inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej osób. Jeżeli chcą być Państwo jedną z nich – zapraszamy do zakupów! W razie jakichkolwiek pytań służymy także pomocą oraz fachową wiedzą.