Prasy hydrauliczne do klejenia drewna

Producenci w kategorii:

Automatyczna prasa hydrauliczna klejenia do drewna

Prasy hydrauliczne są specjalistycznymi obrabiarkami przystosowanymi do tzw. tłoczenia blachy na zimno. Do ich niezaprzeczalnych atutów zaliczyć można stałą prędkość ruchów suwaka podczas odkształcania oraz fakt, że ich nacisk nie jest zależny od aktualnego położenia suwaka. Nowe prasy hydrauliczne gwarantują także możliwość zorganizowania właściwych warunków pracy. Są całkowicie bezpieczne i nieskomplikowane w użyciu.

Współcześnie, przez wzgląd na liczne ulepszenia technologiczne oraz rozwój techniki prasa hydrauliczna do drewna jest znacznie dokładniejsza oraz szybsza, niż miało to miejsce w przeszłości. Oznacza to, że prasa do klejenia drewna zaczęła przeważać nad prasami typu mechanicznego. Dzieje się tak przez wzgląd na szybką wymianę oraz dużą możliwość dopasowywania oprzyrządowania do wykonywania wielu czynności, takich jak tłoczenie czy też wykrawanie.

prasy hydrauliczne do klejenia drewnamaszyna do klejenia

Prasa do klejenia płyty masywnej firmy WDL, model 97410, Cena 39.000 USD

a008
a008

Oferta na linię do klejenia płyty masywnej firmy WDL, model 97410 Wymiary 3000 x 1300 x…

Prasa do klejenia płyty masywnej z listewek firmy WDL, model MH 9848, Cena 30.160 USD

a007
a007

Dane techniczne: – Maksymalne wymiary płyty: 2500 x 1300 x 60 mm – Docisk górny: 6 siłowników…

Maszyny standardowe

a006
a006

Prasy trójkątne: Standardowy typ pras o trzech ścianach dociskowych, każda z nich wyposażona jest w cztery…

Prasy Kallesoe o wysokiej częstotliwości

a004
a004

Linie produkcyjne typu LHF to zespoły urządzeń pracujących z wysoką częstotliwością, co powoduje znaczne zwiększenie…

Prasy sekcyjne Kallesoe

a003
a003

Prasy typu LKS to stanowiska robocze dopasowywane do potrzeb oraz indywidualnych wymagań klienta. LKS to…

Systemy aplikacji kleju Kallesoe

a002
a002

System aplikacji kleju Typu: KL10 KL10 to automatyczny system aplikacji kleju dostosowany do pracy na długich…

Prasy do klejenia na gorąco

a001
a001

Prasy Kallesoe typu LV to bardzo wydajne stanowiska produkcyjne, które mogą być dostosowywane do specjalnych…

automatyczna prasa hydrauliczna do klejenia desek

Nowa prasa hydrauliczna – korzystne ceny

Od wielu lat obalamy mit mówiący, że cena prasy do klejenia drewna musi być wysoka. Dostępne na naszej stronie internetowej modele wyraźnie pokazują, że urządzenia te dostać można w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu na ich zakup może pozwolić sobie niemalże każda osoba zainteresowana ich nabyciem. Wszystkie z nich pochodzą od znanych i cenionych producentów, którzy są gwarancją ich wydajności oraz wysokiej jakości.

Sprawdzeni producenci prasy do klejenia drewna

Producentów prasy do klejenia drewna jest wielu, jednak w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo prasy do klejenia desek wyłącznie od tych najlepszych oraz docenianych zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dzięki temu każdy Klient zaopatrujący się w naszym sklepie otrzymuje gwarancję nabycia produktów z najwyższej półki, co ma bezpośrednie przełożenie na ich jakość oraz trwałość.

maszyna do drewna

Prasa do klejenia desek dla każdego

Prasy hydrauliczne do klejenia drewna oraz desek to doskonałe, sprawdzone oraz funkcjonalne rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba naszych Klientów. To satysfakcjonujący wybór, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Nic więc dziwnego, że są one tak często polecane!

Korzystna cena prasy do klejenia drewna

Jeżeli poszukują Państwo trwałej i solidnie wykonanej prasy do klejenia drewna, która nie obciąży zbytnio Państwa budżetu, zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta. Tym, co wyróżnia nasz sklep spośród innych są konkurencyjne ceny oraz najwyższa jakość każdego oferowanego produktu.

sprzęt cnc

Korzystna oferta pras hydraulicznych do klejenia drewna

Wszystkie osoby poszukujące znanej i sprawdzonej firmy oferującej wysokiej klasy prasy hydrauliczne do klejenia drewna i nie tylko, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Posiadamy konkurencyjne ceny, a każdy produkt dostępny na naszej stronie internetowej cechuje się najwyższą jakością wykonania, która ma bezpośrednie przełożenie na trwałość. Potrzebują Państwo pomocy przy wyborze odpowiedniej maszyny? Mają Państwo pytania albo wątpliwości odnośnie do treści naszego katalogu? Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz podjęcia współpracy z naszą firmą.

Automatyczne prasy do klejenia