O nas

Maszyny stolarskie do obróbki drewna.

Firma MM Maszyny do Drewna sp. z o.o (dawne IMR International Machines Sp.z o.o.) funkcjonuje na rynku od kilku lat. Powstała z inicjatywy Pawła Mielke i Wojciecha Myślińskiego, którzy postanowili wykorzystać swoje ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na rynku maszyn i technologii drewna w Danii oraz na terenie Polski.

Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Więcbork w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieści się także warsztat serwisowy oraz magazyny maszyn stolarskich nowych i używanych.

Firma MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości maszyny stolarskie oraz profesjonalny serwis, świadczony przez wysoko wyspecjalizowanych inżynierów i techników z siostrzanej firmy IMService.

Naszą specjalnością jest obróbka drewna, dzięki czemu opracowujemy także innowacyjne rozwiązania, projektując nowoczesne linie technologiczne oraz zakłady pod klucz. W tym obszarze działań prowadzimy współpracę z najlepszymi z danej branży producentami technologicznych rozwiązań.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza działalność, to zachęcamy do zapoznania się z listą naszych partnerów-dostawców oraz asortymentem maszyn.
Udostępniamy wysokiej jakości maszyny stolarskie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn do obróbki drewna:
czopiarki, peleciarki, rębaki, okleiniarki, brykieciarki, optymalizerki, wielopiły, strugarki.

Firma MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. serdecznie zaprasza!