Nakładarki walcowe do lakieru tagged with 'GUOSEN'

Producenci w kategorii:

opt13opt14

Wysokiej klasy nakładarka lakieru

Poddając analizie wszelkie zalety metod nakładania lakieru można wywnioskować, że najbardziej satysfakcjonujące rezultaty dają nakładarki walcowe lakieru. Rozwiązanie to zapewnia równomierne oraz dokładne nakładanie lakieru, dzięki czemu końcowy efekt jest wysoce zadowalający. Urządzenie to jest efektem wielu lat praktycznych doświadczeń, dzięki czemu dziś oferuje ono jedne z najlepszych możliwości technicznych związanych z nanoszeniem lakieru na różnego rodzaju powierzchnie.

Walcowa nakładarka lakieru zapewnia możliwość równomiernego nakładania wielu wyrobów lakierowych wraz ze szpachlówkami. Przy czym warto podkreślić, że w tym przypadku występuje nie tylko samo jej nakładanie lecz także usuwanie nadmiaru oraz wygładzanie zaszpachlowanych powierzchni. Oferowane przez naszą firmę nakładarki do lakieru to rozwiązania sprawdzone oraz solidne, dzięki czemu będą one mogły służyć niezawodnie przez bardzo długi czas, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci.

Nakładarka lakieru jednowałowa firmy Guosen, model GSGT 400

guosen 1
guosen 1

Nakładarka oleju i bejc UV,  model GSGT 400 A Opis: Sterowanie  komputerem LCD GUOSEN z wyświetlaczem cyfrowym Szerokość pracy 400 mm Wysokość stołów 900 mm +_ 50 mm Posuw płynny inwerter 5 – 25 m /min Grubość materiału  3 mm – 80 mm ustawiana silnikiem a wyśiwetlaniem danych Wał aplikujący

Nakładarka lakieru dwuwałowa firmy Guosen, model GSGT 600AA, Cena 15.054 USD

034
034

Oferta na dwuwałową nakładarkę lakieru model GSGT600AA, firmy Guosen – szerokość 600 mm – wysokość od 3…

Nakładarka lakieru jednowałowa firmy Guosen, model GSGT 600, Cena 11.362 USD

032
032

Oferta na jednowałową nakładarkę lakieru model GSGT 600 – szerokość 600 mm – wysokość od 3 do…

Oferujemy Państwu nakładarki walcowe lakieru

Nie da się ukryć, że oferowane przez nas nakładarki do lakieru są praktycznymi urządzeniami, które gwarantują równomierne oraz dokładne nakładanie lakieru. Co równie ważne, każda maszyna jest niezwykle łatwa i nieskomplikowana, dzięki czemu z jej obsługą poradzi sobie niemalże każdy – nawet osoby, które w przeszłości nie miały z nią do czynienia. Jesteśmy pewni, że w katalogu naszej firmy znajdą Państwo dokładnie taką maszynę, jakiej Państwo potrzebują.

Jeżeli poszukują Państwo znanej i sprawdzonej firmy oferującej nakładarki walcowe lakieru serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Posiadamy konkurencyjne ceny, a każdy produkt dostępny na naszej stronie internetowej cechuje się najwyższą jakością wykonania, która ma bezpośrednie przełożenie na trwałość. To doskonała inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej osób. Jeżeli chcą być Państwo jedną z nich – zapraszamy do zakupów! W razie jakichkolwiek pytań służymy także pomocą oraz fachową wiedzą.

opt15opt16