KDT KN 2308

KDT KN 2308

5 stronne centrum wiertarskie CNC firmy KDT, model KN-2308

Dane techniczne:

Długość robocza 200~2500mm
Szerokość robocza 50~1000 mm (wiercenie poziome 3 strony)

50~900 mm(wiercenie poziome 4 strony)

Grubość robocza 10~60 mm
Wysokość stołu 930mm
Uchwyty 2
Max prędkość uchwytów       (oś X) 80m/min
Oś A /
Oś Y, max. prędkość 60m/min
Oś Z, max. prędkość 30m/min
Głowica wiercąca HSD 9V+ poziome 2*3+1
Silnik głowicy wiercącej 1.7KW
Wrzeciona ER25
Silnik wrzecion 3.5KW(18000prm)
Uchwyt narzędzi 1/2 cala(standard)
Średnica odciągu trocin 200mm
Wymiary 5020L*2230W*2080H mm
Moc całkowita 11.43 kW
Ciśnienie robocze 0.6MPa

 

 

Nowoczesne centra wiertarskie. Poznaj naszą ofertę!

Nabycie centrum wiertarskiego posiada wiele zalet. Liczne analizy finansowe przeprowadzane przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa wyraźnie wskazują, iż ich praca może przynieść wiele korzyści. Oferowane przez naszą firmę rozwiązania są przede wszystkim bardzo trwałe, dlatego też ich zakup jest doskonałą inwestycją na wiele lat, na którą decyduje się coraz większa liczba Klientów ceniąca sobie praktyczne oraz atrakcyjne cenowo rozwiązania wpływające na rozwój firmy.

Maszyny CNC oraz centra wiertarskie cechują się niezwykle szeroką różnorodnością rodzajów oraz typów, dlatego też ich wybór oraz dopasowanie do maszyny produkcyjnej, czy też świadczonych przez daną osobę usług może być problematyczne. Innowacje oraz korzyści z zakresu stosowania tego rozwiązania w polskich warunkach, to w głównej mierze zagwarantowanie ciągłości pracy każdej maszyny przez co najmniej 80% zmiany. Maszyny te są więc doskonałą inwestycją dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości.

centrum wiertarskie kn-2308maszyna cnc
centrum wiertarskie kdt-6042zaawansowane centrum wiertarskie

Od lat oferujemy swoim Klientom profesjonalne centrum wiertarskie

Centra wiertarskie to doskonałe rozwiązanie, które w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Co równie ważne, każda maszyna jest niezwykle łatwa i nieskomplikowana, dzięki czemu z jej obsługą poradzi sobie niemalże każdy – nawet osoby, które w przeszłości nie miały z nią do czynienia. Jest to łatwe w użyciu oprogramowanie, które przynosi wiele korzyści osobom decydującym się je nabyć.

Jeżeli również Państwo poszukują znanej i sprawdzonej firmy oferującej centra wiertarskie serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Posiadamy konkurencyjne ceny, a każdy produkt dostępny na naszej stronie internetowej cechuje się najwyższą jakością wykonania, która ma bezpośrednie przełożenie na trwałość. To doskonała inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej osób. Jeżeli chcą być Państwo jedną z nich – zapraszamy do zakupów! W razie jakichkolwiek pytań służymy także pomocą oraz fachową wiedzą.